Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Pořízení výjezdových tabletů

V prosinci roku 2019 bylo zásahové vozidlo CAS vybaveno novým výjezdovým tabletem s technologií GINA. Jeho používaní vede ke zkvalitnění a především ke zrychlení činnosti při výjezdech jednotky do terénu. Zejména se jedná o příjem a zobrazení informací o ohlášené události, navigaci k místu zásahu nebo zjednodušení komunikace s operačním střediskem, prostřednictvím zasílání statusů (krátkých oznámení o výjezdu vozidla, příjezdu na místo určení, stavu vozidla a pod.)

SDH Práče tímto děkuje firmám Agrall zemědělská technika a.s., David Bohdálek, INTEGRA, a.s., PPO GROUP CZ, s.r.o., Opametal s.r.o. za poskytnutí finančních prostředků pro nákup zařízení.


Na jaře 2020 se uskutečnil nákup dalšího výjezdového tabletu do druhého zásahového vozidla. 

Nákup tohoto vybavení byl uskutečněn z příspěvku Hasičského fondu Nadace AGROFERT, za což tímto děkujeme.

 

Statistiky

Online: 3
Celkem: 130346
Měsíc: 3963
Den: 46