Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Práčský GULÁŠFEST / 1. ročník

První říjnovou sobotu tohoto roku jsme mohli být svědky historicky 1. ročníku práčského GULÁŠFESTU. Celá akce probíhala v prostranství u místního rybníka pod záštitou SDH Práče. Do soutěže se přihlásilo celkem osm týmů, které měly přibližně pět hodin na to, rozpálit ohniště pod svůj kotlík, připravit potřebné ingredience a před zraky všech přihlížejících návštěvníků i porotců uvařit ten svůj jedinečný, hovězí kotlíkový guláš. Předmětem hodnocení poroty byla především chuť a konzistence guláše, ale i samotná spolupráce členů v týmu. Porota, ve složení Jan Kutner, Pavel Teleki a Radek Marx, po prezentaci a ochutnávce vybrala vítězný guláš, připravený Gulášpartou autoservis Schabatka. Domů si odnesli diplom, soudek piva a putovní prkénko práčského GULÁŠFESTU. Všechny ostatní týmy se musely spokojit s krásným druhým místem a odměnou za účast. 

Organizátoři by tímto chtěli poděkovat všem návštěvníkům, kteří si přišli užít krásnou říjnovou sobotu, ale především všem skvělým zúčastněným týmům, bez kterých by se tato událost nemohla uskutečnit. Zároveň všem patří omluva za drobné organizační problémy, díky kterým bude moci být další ročník práčského GULÁŠFESTU o to kvalitnější a zábavnější.

 

Náhledy fotografií ze složky Práčský GULÁŠFEST / 1. ročník

Statistiky

Online: 3
Celkem: 139420
Měsíc: 3300
Den: 137